top_

Poza biznesem

Jedna ze spółek Grupy MadMag – RBIT Sp. z o.o. – jest organizatorem Plebiscytu Eskulap, czyli największego konkursu medycznego na Podkarpaciu. To właśnie podczas plebiscytu dokonywany jest wybór lekarzy, którzy cieszą się największym zaufaniem wśród pacjentów oraz mieli najbardziej znaczący wkład w rozwój medycyny w tym regionie w minionym roku.

pb-update

Jako firma prężnie rozwijająca się w różnych dziedzinach biznesu staramy się działać także poza jego obszarami. Wspieramy wydarzenia sportowe i charytatywne – więcej o naszej działalności. O tym, co się dzieje, na bieżąco informujemy tutaj

 

20160512_madmag_pozabiznesem_01_02

Swój czas i zaangażowanie inwestujemy również w działalność związaną z kulturą. Powstała fundacja, która promuje kulturę, fotografię oraz działalność artystyczną związaną z tą dziedziną. W najbliższym czasie planujemy otworzyć interaktywne muzeum połączone z kawiarnią „Aparat caffe”. W tym miejscu będziemy prezentować stare aparaty oraz różne techniki fotografii. Dodatkowo powstanie specjalny portal, który nie tylko zachęci do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca, ale również będzie przedstawiał, liczącą obecnie około 1000 sztuk, galerię aparatów oraz różnych akcesoriów fotograficznych.