OBECNIE ROZWIJAMY

  • Intermed

   IntermedTelefoniczna informacja medyczna zajmująca się komunikacją między placówkami medycznymi a pacjentami oraz obsługą infolinii medycznej.

  • Plebiscyt Eskulap

   Plebiscyt EskulapJedna ze spółek Grupy MadMag – RBIT Sp. z o.o. – jest organizatorem Plebiscytu Eskulap, czyli największego konkursu medycznego na Podkarpaciu. To właśnie podczas plebiscytu dokonywany jest wybór lekarzy, którzy cieszą się największym zaufaniem wśród pacjentów oraz mieli najbardziej znaczący wkład w rozwój medycyny w tym regionie w minionym roku.

  • Fundacja Aparat Caffe
   Swój czas i zaangażowanie inwestujemy również w działalność związaną z kulturą. Powstała fundacja, która promuje kulturę, fotografię oraz działalność artystyczną związaną z tą dziedziną. W najbliższym czasie planujemy otworzyć interaktywne muzeum połączone z kawiarnią „Aparat caffe”. W tym miejscu będziemy prezentować stare aparaty oraz różne techniki fotografii. Dodatkowo powstanie specjalny portal, który nie tylko zachęci do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca, ale również będzie przedstawiał, liczącą obecnie około 1000 sztuk, galerię aparatów oraz różnych akcesoriów fotograficznych.

  • r-BIT

   RBITTelefoniczna informacja gospodarcza z rozbudowaną bazą firm i placówek. Oferuje praktyczny system szybkiej i rzetelnej informacji.

  • Bio-Natura-Swiss

   Bio-Natura-SwissSpółka produkująca kosmetyki.