O nas

 • Marek Magdoń

  Współzałożyciel MadMag, który obecnie pełni funkcję prezesa i wiceprezesa poszczególnych spółek. Ukończył studia administracyjne, a swoje doświadczenie zdobywał w różnych branżach. Świetnie odnajduje się przy organizacji funkcjonowania przedsiębiorstw od podstaw. Specjalista od strategii rozwoju, negocjacji kontraktów, nadzoru procesów projektowych oraz badań rynku pod kątem popytu i usług.

 • Piotr Mądrzyk

  Założyciel MadMag i wieloletni ekspert w zakresie inwestycji biznesowych. Specjalista w dziedzinie analizy rynku i ryzyka inwestycyjnego. Zajmuje się nadzorem finansowym grupy, planowaniem podatkowym, inwestycjami długoterminowymi i wizerunkiem rynkowym MadMag. Monitoruje większość głównych operacji, zarządza kapitałem firmy, nadzoruje wszystkie priorytetowe zagadnienia prawne oraz jakość pracy podległych mu zespołów. Dzięki pracy w różnych branżach przemysłowych jest wykwalifikowanym rekruterem inwestorów.

 • Mariana Mejkiw

  Wykwalifikowana specjalistka z dziedziny zarządzania i koordynacji projektów. Wielojęzyczna absolwentka prestiżowych szkół wyższych. Przez wiele lat angażowała się w działalność AIESEC – międzynarodowej organizacji non-profit. Ma doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów dla dużych grup. W MadMag jest Office Managerem. Zajmuje się organizacją biura i pracą sekretariatu. Nadzoruje oraz rekrutuje nowych pracowników. Dba o wizerunek firmy we współpracy z założycielami Grupy MadMag oraz nadzoruje działania wybranych spółek, tworząc dla nich strategie rozwoju. Pozyskuje również partnerów do współpracy.

 • Agnieszka Pomykała

  Już od 24 lat kompleksowo zajmuje się obsługą klientów. Przez 7 lat pracowała w firmie fotograficznej, a jednocześnie zajmowała się zaopatrzeniem w branży spożywczo-gastronomicznej. Od 17 lat związana jest z telefoniczną informacją gospodarczą „r-BIT”, w której współtworzy bazy danych i odpowiada za Client service.

 • Marek Luba

  Chemik-technolog, założyciel spółki Bio-Natura-Swiss Sp. z o.o. Studiował technologię chemiczną we Włoszech, na Uniwersytecie Padewskim. W tym kraju rozpoczęła się również jego kariera. Pracował w firmie Snamprogetti jako technolog chemiczny, a później przebranżowił się na technologa farmacji. W latach 70. prowadził własną działalność we Włoszech: zajmował się produkcją kosmetyków naturalnych i pół produktów do przemysłu chemicznego (surowców). W kolejnych latach przeprowadził się do Szwajcarii, gdzie zajmował się innowacyjnymi technologiami produkcji monoatomów (ORMES) oraz funkcjami enzymów telomerazy w organizmie ludzkim (anti-aging preparaty). Pod koniec lat 80. otworzył swoją działalność zajmującą się produkcją leków i kosmetyków. Był konsultantem technologii wytwarzania surowców do produkcji leków dla różnych firm w branży farmaceutycznej oraz konsultantem technologii w „Laboratorium Badań Efektów Ubocznych Leków” dla firmy La Roche. W 2007 roku wrócił do Polski i założył firmę Bio-Natura-Swiss Sp. Z o.o. zajmującą się produkcją suplementów diety i produktów kosmetycznych, która do dziś działa i jest częścią grupy MadMag.

 • Krzysztof Koptyra

  Związany zawodowo z rynkiem nieruchomości. Od 2003 roku prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą CREO Invest, w której przygotowuje procesy inwestycyjne na zlecenie podmiotów zewnętrznych. Wybiera i analizuje lokalizacje, prowadzi negocjacje, prowadzi proces zakupu nieruchomości i przekazuje podmiotom kompletną dokumentację. Wśród docelowych odbiorców nieruchomości są m.in. takie podmioty, jak McDonalds Polska, Jeronimo Martins, Lidl Polska, Omega Pilzno. Od 2002 roku koordynuje działania Centrum Medycznego „Promedica” w zakresie umów najmu, dostaw usług i mediów oraz wszelkich procesów budowlanych. W Grupie MadMag jest aktywnie zaangażowany w projekt związany z otwarciem Podkarpackiego Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Cywilizacyjnych w Rzeszowie.

 • Bogdan Furman
 • Wojciech Rorot