handel-top

Handel produktami nawozowymi w spółce Madmag Investments S.A.

Specjalizujemy się w sprzedaży na szeroką skalę. W ramach międzynarodowych działań naszych spółek obecnie współpracujemy z firmami z Polski, Węgier, Czech, Ukrainy, Rosji, Szwajcarii i Słowacji. Eksportujemy wysokiej jakości towary ekologiczne, materiały do produkcji wyrobów spożywczych oraz produkty przemysłowe.

 

W handlu eksportowym skupiamy się głównie na wymianie towarów nawozowych znanych i używanych na całym świecie. Spółka dysponuje wyjątkowo szerokim portfolio wysokiej jakości produktów zarówno uniwersalnych, jak i specjalistycznych, tj. nawozy wieloskładnikowe, azotowe oraz azotowe z siarką.

 

handel2

 

Sprzedaż działek i realizacja projektów developerskich

Spółka MADMAG Nieruchomości Sp. Z o.o. posiada działki na terenie Rzeszowa i okolic. Obecnie przygotowujemy je do sprzedaży. W ramach spółki MADMAG Development Sp. Z o.o. pracujemy nad koncepcjami postawienia na wybranych działkach osiedli domków jednorodzinnych. Sprzedaż będzie dotyczyła nie tylko działki, ale również koncepcji i budowy.

Jeden z pilotażowych projektów tego typu odbędzie się na działce w Tyczynie. To osiedle pięciu domków jednorodzinnych na górce z widokiem na Rzeszów. Do dyspozycji przyszłych właścicieli działek pozostawiamy wspólny plac zabaw dla dzieci oraz/lub wyznaczoną przestrzeń do wspólnego zagospodarowania.

Kolejna realizacja umiejscowiona będzie w prestiżowej dzielnicy Rzeszowa – w pobliżu centrum, a zarazem z dala od szumu miasta. Tam również zamierzamy stworzyć osiedle domków jednorodzinnych.

Działka, którą mamy w Przemyślu przygotowywana jest pod osiedle mieszkaniowo-usługowe. Mimo że Przemyśl sam w sobie jest górzysty, to nasza działa znajduje się na równym terenie w pobliżu centrum.